Відкритий лист ПАТ "Фармак" щодо препарату "Пектолван Ц"

Дорогі українці!

За останні кілька днів ми отримали тисячі листів і дзвінків з питанням про долю популярного лікарського препарату «Пектолван Ц».

Ми розуміємо Ваше занепокоєння, адже «Пектолван Ц» – ефективний і доступний засіб для лікування захворювань верхніх дихальних шляхів, як і інші препарати серії «Пектолван».

Запевняємо Вас, що «Пектолван Ц» – не заборонений. Йдеться лише про декілька серій цього препарату.

«Пектолван Ц» успішно продається в аптеках. Щорічно випускається більше мільйона упаковок цих ліків. ПАТ «Фармак» відкликав з ринку лише незначну частину продукції – усього шість серій препарату. Тому лікувальні сиропи групи «Пектолван» залишаються у вільному продажу в Україні.

«Пектолван Ц» – зареєстрований лікарський препарат і дозволений для медичного застосування. Він високоякісний і дієвий. У серіях, які зняли з продажу, виявили незначні зміни в показнику «Опис», які не впливають на фармакологічні властивості лікувального засобу і не можуть нашкодити здоров’ю людини. Йдеться тільки про зовнішні візуальні відхилення.

Фахівці ПАТ «Фармак» самі виявили таку невідповідність і повідомили Державну службу з лікарських засобів і контролю за наркотиками. Така процедура передбачена національними та міжнародними стандартами GMP – належна виробнича практика, яку ПАТ «Фармак» впровадив одним з перших в Україні більше 15 років тому.

Адже якість, ефективність і безпека продукції завжди були і залишаються основними вимогами та візитною карткою ПАТ «Фармак».

Щотижня з продажу відзиваються окремі партії лікарських препаратів відомих виробників України і світу. Це поширена практика в країнах і компаніях, які дотримуються європейських вимог до виробництва ліків і піклуються про свою репутацію.

Ми цінуємо Вашу підтримку і турботу про долю популярного українського препарату. Запевняємо Вас, що «Пектолван Ц» доступний для використання.

Ще раз підкреслимо, що продукція ПАТ «Фармак» гарантовано має високу якість, яка контролюється відповідно до національних і європейських стандартів GMP. А приклад з відкликанням з продажу кількох партій «Пектолван Ц» ще раз доводить, що здоров’я українців для ПАТ «Фармак» понад усе.

 

З повагою,

Ваш «Фармак»!

Інші новини

Володимир Костюк тимчасово очолить ПАТ «Фармак»

З 16 березня 2018 року Августін Дубнічка залишив посаду виконавчого директора ПАТ «Фармак» за сімейними обставинами. Тимчасово виконувати обов’язки виконавчого директора буде Володимир Костюк, операційний директор ПАТ «Фармак».

День боротьби зі сліпотою внаслідок глаукоми

6 березня відбулася прес-конференція "Глаукома - не вирок. Чи можна зберегти зір за допомогою ранньої діагностики та сучасної терапії?"

ПАТ «Фармак» нагородив переможців УФАМ Футзал Ліги 2018

4 березня 2018 року в спорткомплексі «Наука – Спорт» відбувся фінал УФАМ Футзал Ліги 2018. Партнером УФАМ Футзал Ліги є фармацевтична компанія ПАТ «Фармак».