Відбулась зустріч представників ПАТ "Фармак" з Головою Правління АК "Дорі-Дармон" Азімовим Равшаном Рустамовичем.

Сторони обговорили можливості забезпечення населення Республіки Узбекистан соціально значущими лікарськими препаратами, в яких Республіка відчуває гострий дефіцит.

Зустріч відбулася в день українсько-узбецького економічного форуму «Україна та Узбекистан: перспективи розвитку економічних відносин», за організацію і запрошення на який висловлюємо величезну подяку Надзвичайному і Повноважному Послу Республіки Узбекистан в Україні Абдуалієву Алішеру Хабібуллаєвичу. Цей захід має величезну важливість для зміцнення ділових бізнес-відносин між нашими країнами.

 Співпраця ПАТ «Фармак» з АК «Дорі-Дормон» почалася в 2003 році після візиту на наше підприємство Прем'єр-міністра Республіки Узбекистан Султанова Уткіра Тухтамурадовича.

Інші новини

Володимир Костюк увійшов до першої двадцятки рейтингу найкращих ТОП-менеджерів країни

Рейтинг опублікував журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших» Журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших», підготовлений командою Delo.UA, визначив 300 топ-менеджерів України.

ПАТ «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України в першому півріччі 2018 року

ПАТ «Фармак» очолює рейтинг маркетуючих організацій за обсягом продажів товарів «аптечного кошика» в грошовому вираженні за підсумками січня-червня 2018 року. Загалом «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України вже більше восьми років (згідно структури маркетуючих організацій в кожному з періодів).

Відкритий лист

ПАТ «Фармак» закликає ЗМІ не розміщувати недостовірну інформацію про компанію