Цього тижня відбулася перша зустріч в рамках нового освітнього проекту з профорієнтації #Profession_lab

Спікерами виступили працівники ПАТ "Фармак" – Олена Вернидуб, Начальник сектору планування та організації контролю, та Валентин Моцар, інженер технологічної лабораторії центральної лабораторії фармацевтичної розробки. Вони ознайомили підлітків з актуальними професіями фармацевтичної галузі, а зокрема з професіями хіміка й інженер-технолога, та з можливостями і перспектива даних направлень.

Також перед підлітками виступила Юлія Бас, асистент кафедри аналітичної хімії, КНУ ім. Т.Шевченка. Вона розповіла про напрямки підготовки хімічного факультету та запросила всіх долучитися до проекту для школярів «Лекторій для юних хіміків».

#Profession_lab є частиною глобального освітнього проекту ПАТ "Фармак".

Інші новини

Володимир Костюк увійшов до першої двадцятки рейтингу найкращих ТОП-менеджерів країни

Рейтинг опублікував журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших» Журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших», підготовлений командою Delo.UA, визначив 300 топ-менеджерів України.

ПАТ «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України в першому півріччі 2018 року

ПАТ «Фармак» очолює рейтинг маркетуючих організацій за обсягом продажів товарів «аптечного кошика» в грошовому вираженні за підсумками січня-червня 2018 року. Загалом «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України вже більше восьми років (згідно структури маркетуючих організацій в кожному з періодів).

Відкритий лист

ПАТ «Фармак» закликає ЗМІ не розміщувати недостовірну інформацію про компанію