Стала відома дата нагородження переможців проекту «Екошкола»

2 червня відбудеться фінал проекту «Екошкола», який реалізує ПАТ «Фармак» спільно з всеукраїнським молодіжним рухом «Let’s do it, Ukraine».

Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Екошкола» відбудеться у «Арт-центрі». ПАТ «Фармак» надасть міні-гранти на реалізацію кращих проектів, спрямованих на вирішення екологічних проблем школи.

 

Проект «Екошкола» стартував у м. Шостка у березні 2018 року. У проекті вберуть участь 11 шкіл міста. Шкільні ЕКОкоманди вже прослухали унікальні тренінги, на яких дізналися про засади екологічного мислення і способу життя, як зберегти планету та  природні ресурси, як зробити еко-проект для своєї, школи і тим самим зробити свій посильний внесок у збереження балансу на Землі.

 

Інші новини

ПАТ «Фармак» відвідали представники фармкомпаній з різних країн

37 співробітників фармкомпанійї з України, Молдови, Республіки Литви, Чехії, Ізраїлю, Арменії, Киргизької Республіки відвідали виробництво ПАТ «Фармак» у рамках конференції ISPE «Країни східної Європи» (ISPE -The International Societyfor Pharmaceutical Engineering).

ПАТ «Фармак» у складі Консорціуму наукових установ та промислових партнерів із ЄС та США розпочало реалізацію проекту ORBIS у межах програми наукових грантів Європейської Комісії «Горизонт-2020».

Суть проекту полягає в обміні науковим досвідом та інноваціями задля покращення та пришвидшення розробки й дослідження лікарських засобів на початкових етапах з особливою увагою на процеси та технології.