Стала відома дата нагородження переможців проекту «Екошкола»

2 червня відбудеться фінал проекту «Екошкола», який реалізує ПАТ «Фармак» спільно з всеукраїнським молодіжним рухом «Let’s do it, Ukraine».

Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Екошкола» відбудеться у «Арт-центрі». ПАТ «Фармак» надасть міні-гранти на реалізацію кращих проектів, спрямованих на вирішення екологічних проблем школи.

 

Проект «Екошкола» стартував у м. Шостка у березні 2018 року. У проекті вберуть участь 11 шкіл міста. Шкільні ЕКОкоманди вже прослухали унікальні тренінги, на яких дізналися про засади екологічного мислення і способу життя, як зберегти планету та  природні ресурси, як зробити еко-проект для своєї, школи і тим самим зробити свій посильний внесок у збереження балансу на Землі.

 

Інші новини

Володимир Костюк увійшов до першої двадцятки рейтингу найкращих ТОП-менеджерів країни

Рейтинг опублікував журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших» Журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших», підготовлений командою Delo.UA, визначив 300 топ-менеджерів України.

ПАТ «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України в першому півріччі 2018 року

ПАТ «Фармак» очолює рейтинг маркетуючих організацій за обсягом продажів товарів «аптечного кошика» в грошовому вираженні за підсумками січня-червня 2018 року. Загалом «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України вже більше восьми років (згідно структури маркетуючих організацій в кожному з періодів).

Відкритий лист

ПАТ «Фармак» закликає ЗМІ не розміщувати недостовірну інформацію про компанію