ПАТ «Фармак» залишається лідером вітчизняного ринку лікарських засобів за результатами I кварталу 2018 року

 

ПАТ «Фармак» збільшило продажі лікарських засобів на 18,35%

 

За результатами I кварталу 2018 року ПАТ «Фармак» збільшило продажі на 18,35% до 1,1 млрд грн проти І кварталу 2017 року. Дані Proxima Research.

«Ось уже вісім років поспіль "Фармак" – лідер на фармацевтичному ринку країни*. Таких результатів Компанія досягла завдяки якості та інноваціям. За останні сім років "Фармак" спрямував 2,8 млрд грн на розвиток та модернізацію виробництва. Сьогодні все обладнання Компанії – високотехнологічне та ультрасучасне. Виробничі лінії відповідають вимогам GMP, ISO. У фокусі "Фармак" – виробництво інноваційних біотехнологічних продуктів. Як-от "Фленокс", інсулін та його аналоги, рентгено-контрастні препарати. Водночас ми продовжуємо виробляти базові лікарські засоби, які наявні на ринку вже не один десяток років», – зазначив Володимир Костюк, т. в. о. виконавчого директора ПАТ «Фармак».

Інші новини

ПАТ «Фармак» відвідали представники фармкомпаній з різних країн

37 співробітників фармкомпанійї з України, Молдови, Республіки Литви, Чехії, Ізраїлю, Арменії, Киргизької Республіки відвідали виробництво ПАТ «Фармак» у рамках конференції ISPE «Країни східної Європи» (ISPE -The International Societyfor Pharmaceutical Engineering).

Стала відома дата нагородження переможців проекту «Екошкола»

2 червня відбудеться фінал проекту «Екошкола», який реалізує ПАТ «Фармак» спільно з всеукраїнським молодіжним рухом «Let’s do it, Ukraine».

ПАТ «Фармак» у складі Консорціуму наукових установ та промислових партнерів із ЄС та США розпочало реалізацію проекту ORBIS у межах програми наукових грантів Європейської Комісії «Горизонт-2020».

Суть проекту полягає в обміні науковим досвідом та інноваціями задля покращення та пришвидшення розробки й дослідження лікарських засобів на початкових етапах з особливою увагою на процеси та технології.