ПАТ «Фармак» залишається лідером вітчизняного ринку лікарських засобів за результатами I кварталу 2018 року

 

ПАТ «Фармак» збільшило продажі лікарських засобів на 18,35%

 

За результатами I кварталу 2018 року ПАТ «Фармак» збільшило продажі на 18,35% до 1,1 млрд грн проти І кварталу 2017 року. Дані Proxima Research.

«Ось уже вісім років поспіль "Фармак" – лідер на фармацевтичному ринку країни*. Таких результатів Компанія досягла завдяки якості та інноваціям. За останні сім років "Фармак" спрямував 2,8 млрд грн на розвиток та модернізацію виробництва. Сьогодні все обладнання Компанії – високотехнологічне та ультрасучасне. Виробничі лінії відповідають вимогам GMP, ISO. У фокусі "Фармак" – виробництво інноваційних біотехнологічних продуктів. Як-от "Фленокс", інсулін та його аналоги, рентгено-контрастні препарати. Водночас ми продовжуємо виробляти базові лікарські засоби, які наявні на ринку вже не один десяток років», – зазначив Володимир Костюк, т. в. о. виконавчого директора ПАТ «Фармак».

Інші новини

Володимир Костюк увійшов до першої двадцятки рейтингу найкращих ТОП-менеджерів країни

Рейтинг опублікував журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших» Журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших», підготовлений командою Delo.UA, визначив 300 топ-менеджерів України.

ПАТ «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України в першому півріччі 2018 року

ПАТ «Фармак» очолює рейтинг маркетуючих організацій за обсягом продажів товарів «аптечного кошика» в грошовому вираженні за підсумками січня-червня 2018 року. Загалом «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України вже більше восьми років (згідно структури маркетуючих організацій в кожному з періодів).

Відкритий лист

ПАТ «Фармак» закликає ЗМІ не розміщувати недостовірну інформацію про компанію