Україна на 43-тьому місці з 53-х за рівнем смертності у Європі

Україна не може похвалитися підтримкою держави системи охорони здоров’я. За рівнем фінансування цієї галузі (у відсотках загального соціального бюджету країни) пасемо задніх: 8,3% і 47-ма сходинка у європейській частині світу, пише газета. Лідирують тут Швейцарія та Німеччина, що витрачають із бюджету на охорону здоров’я 25,2 та 21,4% відповідно. Багаті країни можуть собі це дозволити.

В Україні ліки здебільшого розробляють за власні кошти чи гранти. Про рівень фахівців свідчить їхнє міжнародне визнання. Так, українські організації беруть участь у програмі фундаментальних досліджень ЄС «Горизонт-2020» — працюють над розробленням розумних наноструктур для адаптивної доставки до клітин для боротьби з не виліковними нині хворобами.

"Наші ліки закуповують Німеччина, Польща, Голландія й інші. Наприклад, ПАТ «Фармак» нещодавно повідомив, що вже експортує чверть продукції у понад 20 країн. Інвестиції в дослідження та розробки в підприємства за останні сім років досягли 15 мільйонів доларів США", - наголошує видання.

Інші новини

Рекордні 20 літрів крові здали волонтери ПАТ «Фармак» для Київського обласного центру крові

ПАТ «Фармак» прийняв участь в благодійній акції до Дня донора

ПАТ "ФАРМАК" отримав нагороду Zakupki.Кращі як суперзамовник в системі RIALTO

Кращих визначали серед найбільш активних замовників та постачальників у системі, що розвивають сферу електронних закупівель.

Відбулась зустріч представників ПАТ "Фармак" з Головою Правління АК "Дорі-Дармон" Азімовим Равшаном Рустамовичем.

6 червня 2018 року представники ПАТ «Фармак» провели переговори про співпрацю з Головою Правління АК "Дорі-Дармон" Азімовим Равшаном Рустамовичем.